czwartek, 7 maja 2015

Facebook Stowarzyszenia "POL.ON"

Zapraszamy na naszego Facebooka:
Już niebawem tam też zawita prawidłowa nazwa stowarzyszenia.
https://www.facebook.com/kierowcaniepelnosprawny

"Koperta"

 Warszawa 24 grudnia 2014 roku, ul. Toruńska. Oto moje ulubione zdjęcie. Po interwencji, nie usunięto śmietników, tylko zasłonięto znak pionowy. Spotykacie się z takimi sytuacjami, przysyłajcie swoje zdjęcia będziemy je zamieszczać.

Konferencja 21.05.2015 roku Instytut Transportu Samochodowego

Zapraszamy na ogólnopolską konferencję, która odbędzie się dnia 21 maja 2015 roku na terenie Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie (ul. Jagiellońska 80). Konferencja podsumowuje projekt "Kompleksowy system wsparcia mobilności osób niepełnosprawnych ruchowo w oparciu Auto Mobility Centrum "AMC-2". W ramach projektu wykonano adaptacje dziesięciu pojazdów, które będzie można obejrzeć. Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 12 maja 2015 roku.
tel. 22 43 85 249, e-mail: amc2@its.waw.pl

Powitanie

Już niebawem powstanie organizacja o nazwie Polskie Stowarzyszenie Kierowców z Niepełnosprawnością "POL.ON" z siedzibą w Warszawie. POLON jest w trakcie rejestracji, ale działa w środowisku osób niepełnosprawnych już od kilku miesięcy. Powstanie stowarzyszenia jest zwieńczeniem kilkuletniej pracy osób zaangażowanych w działania na rzecz osób niepełnosprawnych. Już niedługo będziemy zamieszczać sylwetki naszych członków, abyście mogli nas poznać. Założycielami Stowarzyszenia "POL.ON" są osoby o statusie osób niepełnosprawnych. Znamy nasze środowisko i rozumiemy je. Mamy nadzieję, że nasze zaangażowanie przyczyni się w sposób istotny do rozpowszechniania wiedzy na temat mobilności i motoryzacji osób z dysfunkcjami. Zapraszamy do dzielenia się z nami waszymi problemami, potrzebami i spostrzeżeniami.